Kurzové sázení jako zajímavá možnost přivýdělku

Kurzové sázení

Přemýšleli jste někdy nad možností přivýdělku skrze kurzové sázení? V následujícím článku si rozebereme, zda je tato cesta reálná a jaké jsou její základní specifikace.

Nejedná se o pasivní příjem

Ještě, než se pustíme k samotnému popisu celé problematiky, musíme si hned na úvod uvést, že kurzové sázení v žádném případě nemůže představovat formu tak zvaného pasivního příjmu. K tomu, abyste mohli sázením dlouhodobě vydělávat peníze, budete muset obětovat velkou porci svého času, detailně studovat statistiky a vyhledávat výhodné kurzy. S trochou nadsázky se dá v těchto ohledech kurzové sázení přirovnat k investování na finančních trzích.

Základní předpoklady pro dlouhodobou ziskovost

První nezbytnost k tomu, abyste mohli kurzovým sázením vydělávat je tedy časová investice. Jediným způsobem, jak držet dlouhodobou ziskovost je pak sázení na zápasy s kurzy, které podle vás neodpovídají realitě. Zjednodušeně se tedy snažíte hledat příležitosti, u kterých bookmakeři dle vašeho názoru špatně odhadli pravděpodobnosti a vypsali příliš vysoké hladiny. Pokud pak budete ve svých odhadech přesní, v delším časovém úseku budete vykazovat zisky.

Velmi důležité je vzít v potaz, že ti nejlepší sázkaři vykazují dlouhodobou ziskovost okolo hladiny zhruba 5 %. Z toho je vám pravděpodobně již jasné, že musíte disponovat také velkým vstupním finančním kapitálem.

V neposlední řadě je pak potřeba disponovat alespoň základními matematickými znalostmi. Musíte totiž chápat zákonitosti fungování kurzů, dokázat vypočítat marži bookmakerů a odhadnout procentuální hodnoty pravděpodobností.

Zaručené tipy a další podvody

Nakonec je ještě důležité říct, že kurzové sázení je bohužel spojeno také s velkým množstvím podvodů a nekvalitních nabízených služeb. Na internetu najdete velké množství sázkařů, kteří prodávají své „zaručené“ tipy. Ty bohužel neexistují a vzhledem k nutnosti poplatků za dodávání těchto služeb není jejich nákup dobrou volbou.