Tato stránka obsahuje všechny aktuální bonusy českých sázkových kanceláří. Náš tým každý den sleduje výskyt nových nabídek a seznam okamžitě aktualizuje.

Typy sázkových bonusů

Sazka bez rizika

Freebet (sázka zdarma) je nejběžnějším typem bonusu, který nabízí většina sázkových kanceláří. Po obdržení freebetu má uživatel možnost vyzkoušet si sázky zdarma. Prostředky získané z freebetu nelze zpravidla vybrat okamžitě, musí být vsazeny podle podmínek sázkové kanceláře.

Cashback je druh bonusu, ve kterém je hráči vráceno procento z provedené sázky nebo provedeného vkladu. V tomto případě může sázková kancelář stanovit určité podmínky, například na výši kurzu u sázek s cashbackem.

Bonus za registraci – udělují se za registraci u sázkové kanceláře, obvykle 100 % z prvního vkladu.

Uvítací bonus bez vkladu – některé společnosti nabízejí začátečníkům sázení na sport bez investování peněz. Po registraci dostane hráč zdarma sázku na první sázku. Společnost si zároveň může pro takovou sázku stanovit minimální koeficient, případně sázka zdarma směřovat pouze na konkrétní zápas.

Bonus na vklad

Za první vklad – hlavní způsob, jak povzbudit nového klienta sázkové kanceláře. Výše bonusu v tomto případě závisí na vložené částce. Sázková kancelář zpravidla zdvojnásobí počáteční kapitál. Hráč provede vklad a provede sázku, po které kancelář převede peníze.

Pojištění sázek – tento typ bonusu umožňuje hráči sázet bez rizika. Sázková kancelář může akcím stanovit minimální koeficient a v případě neúspěchu vrátí vynaložené peníze.

Podmínky pro získání

Proces získávání bonusů je až na vzácné výjimky spojen se splněním určitých podmínek. Klienti musí provést některá opatření, která jim umožní získat bonus:

  • Umístěte sázku s určitou částkou;
  • Vsaďte si na konkrétní sport nebo konkrétní událost;
  • Umístěte sázku s určitým kurzem;
  • Vsaďte bonus před výběrem prostředků z účtu.