Fortuna

Fortuna - online sázková kancelář
Bonus

100% do 3 000 Kč uvítací bonus

Free spins

Bonus až 3 000 Kč

Fortuna.cz je nejznámější sázkový web v České republice. Licenci na hazardní hry získali od Ministerstva financí České republiky. V současné době přijímají hráče pouze z České republiky a Slovenska. Jejich hlavní sídlo je v Praze.

Skupina Fortuna Entertainment Group byla založena v roce 2009 a stala se největším středoevropským provozovatelem sázek. Původně česká firma nyní působí na slovenském, polském a maďarském trhu. Skupina neustále investuje do nových produktů a rozšiřuje svoji stávající síť poboček a služeb. Je to zavedená značka na trhu a mezi zákazníky díky své 20leté historii. Během tohoto období se skupina formovala jako lídr v určování trendů v sázkovém sektoru. Potvrdil to rychlý nárůst sázení, který skupina jako jedna z prvních zavedla na Slovensku a následně v České republice. Zkušení sázkové kanceláře s vynikající znalostí místních trhů jsou klíčovým pilířem společnosti. Znalost sportu a prostředí sázení jim umožňuje stanovovat kurzy tak, aby byla společnost vysoce konkurenceschopná a atraktivní i pro klienty, protože dobré sázení také umožňuje přijímat velké sázky. Společnost zároveň dává klientům pocit jistoty, že jim jejich výhry budou rychle vyplaceny.

Bonus za registraci iFortuna

Noví hráči se mohou těšit na 100% odpovídající vkladový bonus, který může dosáhnout až 3000 Kč. Uvítací bonus je třeba hrát během prvních 30 dnů a přichází s požadavkem 16krát na přehrání. Navíc všechny sázky musí být v kurzu 3,0 nebo vyšším. Bonus je omezen pouze na hráče, kteří poprvé pobývají v České republice. Poté, co začnete s uvítacím bonusem, existuje spousta dalších věrnostních programů a propagačních akcí.

Další důležitou věcí na získání uvítání nebo jakéhokoli bonusu je, že musíte být plně ověřeni. To se provádí nahráním platného státem vydaného občanského průkazu nebo pasu.

Kurzy a sázení ve hře

iFortuna je jednou z nejpopulárnějších sázkových platforem v České republice, která nabízí sportovní sázení na více než 20 sportů, přičemž nejoblíbenější je fotbal.

Jak se dalo očekávat, jedná se o sázení na fotbal, kde nejvíce vynikají a kde je každá hra podporována většinou sázkových možností. Jejich marže jsou v souladu s maržemi evropských sázkových kanceláří. Jejich průměrná výplata za všechny sporty se vždy pohybuje kolem 95,8%, zatímco její průměrná fotbalová výplata je o něco lepší a je obvykle kolem 96%.

Jejich živá část ve hře je považována za vynikající, dokonce i podle globálních standardů. Nabízejí informace o sestavách zápasů, statistikách, komentářích zápasů a nejdůležitější ze všech živých přenosů.

Většina jejich zákaznické podpory probíhá prostřednictvím telefonu, protože téměř všichni jejich hráči mají bydliště v češtině. Nabízejí podporu prostřednictvím svého online e-mailového formuláře, ale to je méně populární a o něco pomalejší než jejich telefonická podpora.

Sportovní sázení, propagační akce, bonusové nabídky

Na libovolném místě ve Fortuně můžete sázet na velké množství sportovních akcí, od sportů jako: fotbal, tenis, basketbal, baseball, hokej, házená, volejbal, ragby, kulečník, box, šipky, motoristický sport a kriket, také během olympijských her v Londýně hry, které můžete sázet na olympijské události. Fortuna Entertainment Group se pyšní udržováním dobrých vztahů se svými zákazníky. Proto v roce 2008 založila věrnostní program Fortuna Club Plus. Tento program má v současné době více než 150 000 aktivních členů na všech trzích, kde skupina působí. Členstvím v tomto klubu mohou zákazníci získat celou řadu výhod, jako jsou výhodné kurzy, dárkové předměty a slevy v partnerských obchodech a obchodech.

Web bookmakera je snadno použitelný web i pro začátečníky, sázející si mohou stáhnout nabídku sázek na příští měsíc, vytvářet a kontrolovat své tikety online. Web také nabízí živé přenosy a online sázení pro mezinárodní fotbalové ligy, přitahuje mnoho návštěvníků webu a také mnoho sázkařů. Pobočky Fortuna jsou umístěny ve všech městech České republiky, mají rozlohu 20 až 80 metrů čtverečních, mají pohodlné salonky, kde si hráči mohou odpočinout a sledovat živé přenosy na TV s plochou obrazovkou, také v sázkových kancelářích najdete hrací automaty, rulety a další formy zábavy. Pobočky jsou otevřeny od pondělí do pátku od 12:00 do 20:00 a v sobotu a neděli od 11:00 do 21:00.

Fortuna - online sázková kancelář

100% do 3 000 Kč uvítací bonus