Tipsoport

Tipsport.cz je největší sázkovou společností v České republice. Společnost se poprvé na trhu prosadila v roce 2006, kdy zakoupila řetězec stovek sázkových obchodů DOXXbet rozesetých po celé České republice a na Slovensku. Česká vláda reguluje jejich české hazardní a sázkové operace. V tuto chvíli přijímají hráče pouze z České republiky a Slovenska.

Tipsport – bonus za registraci

Jejich uvítací bonus je poměrně obrovský a je omezen na 4000 eur. Jedná se o 100% odpovídající bonus, který přichází s několika požadavky a podmínkami převrácení. Výše převrácení závisí na tom, jak velký je vklad. Platí pravidlo, čím větší je vklad, tím vyšší je rollover. Minimální převrácení je 6x, zatímco maximální je nastaveno desetkrát. Bonus je pouze pro české a slovenské obyvatele.

Kurzy a sázení ve hře

Fotbal, hokej, tenis a basketbal jsou trhy, kde se nejvíce sází. Marže v těchto sportech jsou často mimo grafy a nepřekonatelné. Zejména pro hry z hlavních fotbalových lig a mezinárodní zápasy.

Jejich živá část ve hře byla několikrát přepracována, než se stala hodnou i těch nejlepších online sázkových webů na světě. Denní pokrytí událostí je poměrně hluboké, stejně jako počet sázkových možností na událost. Většina událostí je podporována množstvím informací, jako jsou sestavy zápasů, komentáře k zápasům, statistiky atd. Dobré procento živých her se navíc streamuje na jejich webové stránky.

Verze mobilní aplikací jsou docela působivá, protože obsahuje všechny funkce, které lze najít ve verzi pro stolní počítače.

Ale to, co je činí opravdu výjimečně, je jejich komunita sdílení, která ráda bloguje a diskutuje o všech aspektech online sázení a her. Navíc vypadají velmi otevřeně a jsou vždy připraveni odpovědět na jakoukoli otázku, kterou by někdo mohl mít.

Tipsport - online sázková kancelář

Bonus až 50 000 Kč a 150 Kč

Začít sázet Začít sázet