Michael Anthonio slaví gól

Michael Anthony slaví gól

Útočník West Hamu Antonio oslavil gól tím, že držel nad hlavou lepenkovou kopii sebe.

Dne 23. srpna, West Ham United čelil Leicester City. Zápas 2. kola anglické Premier League sezóny 2021/2022 se konal na olympijském stadionu v Londýně a skončil drtivým vítězstvím West Hamu se skóre 4: 1. Hru obsluhoval tým rozhodčích pod vedením Michaela Olivera z Northumberlandu.

Skóre v zápase ve 26. minutě otevřel záložník West Hamu Pablo Fornals. V 56. minutě výhodu hostitelů zdvojnásobil Mohamed Said Benrahma, kterému asistoval Antonio. V 69. minutě Leicester získal snahu Jurije Tielemansa o jeden gól. Rozhodující slovo v zápase ale měl Antonio, který díky gólům v 80. a 84. minutě zaznamenal dvojnásobek. Závěrečný hvizd rozhodčího zaznamenal vítězství domácích.